Afër largimit - Bota Sot
Afër largimit

Futboll

Afër largimit

Më: 26 maj 2019 Në ora: 17:11
Jerome Boateng

Mbrojtësi gjerman, Jerome Boateng, mund të largohet nga skuadra Bayern Munich gjatë verës së këtij viti.

Futbollisti në fjalë nuk ka dalë që të festojë me shokët e tij të skuadrës për titullin e Bundesligës, shkruan Goal, transmeton KK. Nëse futbollistët Lucas Hernandez dhe Benjamin Pavard i bashkohet skuadrës gjermane, atëherë ka shumë gjasë që Jerome Boateng ta braktisë klubin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat