Gjesti i Gagliardinit, trajneri i Empolit: T'i vijë turp, nuk bëhen ato gjëra! - Bota Sot
Gjesti i Gagliardinit, trajneri i Empolit: T'i vijë turp, nuk bëhen ato gjëra!

Futboll

Gjesti i Gagliardinit, trajneri i Empolit: T'i vijë turp, nuk bëhen ato gjëra!

Më: 27 maj 2019 Në ora: 00:51
Interi

Një episod ka ndodhur drejt fundit të pjesës së dytë në Inter-Empoli, teksa toskanët po sulmonin në kërkim të golit të barazimit dhe mbijetesës. Një top ka hyrë në fushë teksa po luhej, duke detyruar arbitrin të ndërprehej gjithçka...

Trajneri i Empolit, Andreazzoli, ka zbuluar se kush e hodhi: "Më thanë që ishte Gagliardini... Nëse është e vërtetë, atëherë atij duhet t'i vijë turp, sepse luan edhe me kombëtaren. Në pjesën e parë, kapësit e topave hidhnin shpejt topa, pastaj u zhdukën fare dhe duhet t'i mblidhnim ne".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...