"Kurrë nuk kam parë një favorit ta fitojë Champions duke luajtur kështu"

Futboll

"Kurrë nuk kam parë një favorit ta fitojë Champions duke luajtur kështu"

Më: 2 qershor 2019 Në ora: 00:06
Pamje nga vendi i ngjarjes

Alessandro Costacurta, ish-futbollisti i Milanit, ka ndërhyrë për mikrofonat e "Sky" duke folur për Tottenham-Liverpool: "Unë i kam humbur finalet, jo vetëm fituar... Kur fiton kupën, nuk ke asnjë dëshirë tjetër vetëm sa të përqafosh atë që e ka humbur... Një imazh i bukur përqafimi mes Pochettinos dhe Klopp, edhe kur humbet pas një ndeshje të luajtur kështu".

"Mendoj se gabimi që pas 2  minutash do të mbetet në kujtesë të futbollistëve të Tottenham... Nuk kam parë kurrë një ekip favorit të luajë kaq keq. Ndoshta, pritshmëria ime ishte shumë e madhe".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat