Është martuar Mesut Ozil me aktoren e njohur turke - Bota Sot
Është martuar Mesut Ozil me aktoren e njohur turke

Futboll

Është martuar Mesut Ozil me aktoren e njohur turke

Më: 7 qershor 2019 Në ora: 17:08
Pamje nga dasma

Lojtari i Arsenalit, Mesut Ozil, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai u martua me aktoren dhe modelen turke, Amine Gulse, me një ceremoni festive në Stamboll.

Në dasmën e tij Ozil, është parë duke ecur përkrah nuses së tij dhe i shoqëruar me daullexhinj.

Ish-lojtari i Gjermanisë ka treguar poashtu edhe talentin e tij në vallëzim.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...