Feronikeli meson rivalin në Champions League - Bota Sot
Feronikeli meson rivalin në Champions League

Futboll

Feronikeli meson rivalin në Champions League

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 12:33
Feronikeli meson rivalin në Champions League

Është bërë i ditur  kundërshtari i parë i Feronikelit në Ligën e Kampionëve. Kështu Nikli do luaj ndeshjen e parë ndaj skuadrës, Lincoln Red nga Gjibraltari, shkruan GazetaOlle. Ky takim do zhvillohet me 25 qershor në Stadiumin Fadil Vokrri, dhe fituesi i kësaj ndeshje luan ndaj fituesit të ndeshjes tjetër, Tre Penne – Santa Coloma, për një vend në kualifikime të Ligës së Kampionëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...