Rashica dhe Xhaka nderojnë ditën e çlirimit të Kosovës, përballë njëri-tjetrit në ndeshjen e yjeve - Bota Sot
Rashica dhe Xhaka nderojnë ditën e çlirimit të Kosovës, përballë njëri-tjetrit në ndeshjen e yjeve

Futboll

Rashica dhe Xhaka nderojnë ditën e çlirimit të Kosovës, përballë njëri-tjetrit në ndeshjen e yjeve

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 21:18
Rashica dhe Xhaka

Milot Rashica dhe Granit Xhaka deri më tani asnjëherë nuk ka rastisur të jenë përballë njëri-tjetrit.

Por të dy do ta bëjnë këtë në një ndeshje të veçantë.

Më 15 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, Rashica dhe Xhaka do të marrin pjesë në ndeshjen e organizuar nga Komuna e Prishtinës, për nder të ditë së çlirimit të Kosovës.

Ky takim do të filloj në ora 20:00.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...