Milani pranë akordit me fituesin e Champions! - Bota Sot
Milani pranë akordit me fituesin e Champions!

Futboll

Milani pranë akordit me fituesin e Champions!

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 06:37
Liverpool

Sipas asaj që shkruan "Gianluca di Marzio", Milani i Maldinit dhe Bobanit, ka nisur kontaktet me mbrojtësin e Liverpool, Dejan Lovren, që po vlerësohet.

Ai ka kontratë deri në vitin 2021 me Liverpool dhe kuqezinjtë po informohen për koston e operacionit: karton dhe rrogë.

Mund të jetë një blerje me përvojë për t'u vendosur pranë Romagnolit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...