Shaqirit i dhurohet telefon i veçantë, i mbështjellë në ar - Bota Sot
Shaqirit i dhurohet telefon i veçantë, i mbështjellë në ar

Futboll

Shaqirit i dhurohet telefon i veçantë, i mbështjellë në ar

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 13:57
Xherdan Shaqiri

E gjithë skuadra e Liverpoolit që mori pjesë në finale të Ligës së Kampionëve, përfshirë këtu edhe Xherdan Shaqirit, janë shpërblyer për triumfin e tyre me nga një iPhone X, të mbështjellë në ar 24 karatësh.

Kompania iDesign Gold ia ka dhuruar 27 lojtarëve të Liverpoolit dhe Jurgen Kloppit nga një telefon luksoz, të personalizuar me emrat e tyre dhe numrat e fanellave të tyre, si dhe logon e finales së Ligës së Kampionëve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Interview with the @sportbible this morning. Link in bio.

A post shared by IDESIGN GOLD (@idesigngold) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...