Skandal në Kosovë, dhunohet portieri i Turqisë, reagon trajneri... - Bota Sot
Skandal në Kosovë, dhunohet portieri i Turqisë, reagon trajneri...

Futboll

Skandal në Kosovë, dhunohet portieri i Turqisë, reagon trajneri...

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 15:29
Skandal në Kosovë, dhunohet portieri i Turqisë, reagon trajneri...

Skandali është denoncuar nga trajneri i 21-vjeçarëve të Turqisë, Vedat Incefe, i cili ka akuzuar si shkaktarë të dhunës anëtarët e sigurisë.

"Nuk mund ta pranoj sulmin ndaj lojtarit tim. Një person i sigurimit e ka shtyrë, e ka futur brenda e ka rrahur me grushte portierin. Kërkoj të dijë pse ndodhi kjo? Është e pafalshme. ku shkoi vëllazëria mes Kosovës dhe Turqisë? Pse duhet të ndodh? Më gjeni personin që e bëri këtë”, ishin fjalët e trajnerit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...