Man United ‘godet’ në merkato, transferon shokun e sulmuesit shqiptar - Bota Sot
Man United ‘godet’ në merkato, transferon shokun e sulmuesit shqiptar

Futboll

Man United ‘godet’ në merkato, transferon shokun e sulmuesit shqiptar

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 16:55
Ilustrim

Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James.

21 vjeçari nga Uellsi është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020.

Lajmi është zyrtarizuar nga ‘Djajtë e Kuq’ të cilët në faqen zyrtare të klubit i kanë uruar mirëseardhje James në ‘Old Trafford’.James po ashtu është pjesë e Kombëtares së Uellsit, ku ka regjistruar 4 paraqitje dhe ka shënuar një gol.

Mesfushori i talentuar ka luajtur së bashku me sulmuesin shqiptar tek Swansea City, Bersant Celina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...