Guardiola: Nga City largohem vetëm... - Bota Sot
Guardiola: Nga City largohem vetëm...

Futboll

Guardiola: Nga City largohem vetëm...

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 18:08

Trajneri Pep Guardiola u ka mbyllur dyert klubeve të interesuar a për të, si për këtë verë, ashtu edhe për sezonin e ardhshëm, duke deklaruar se do të respektojë kontratën te Manchester City.

“Kam kontratë edhe për dy sezone me Manchester City-n dhe dëshira ime është që ta zgjasim edhe më tej, pasi jam duke kaluar vërtetë mirë në këtë klub. Verën e ardhshme largohem vetëm po më shkarkuan”, tha spanjolli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...