Alarm hajdutësh në Madrid, boshatisen shtëpitë e dyshes së Real - Bota Sot
Alarm hajdutësh në Madrid, boshatisen shtëpitë e dyshes së Real

Futboll

Alarm hajdutësh në Madrid, boshatisen shtëpitë e dyshes së Real

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 22:23
Alvaro Morata

Nis të jetë një alarm i vërtetë ai i hajdutëve në Madrid. Pasi kanë grabitur shtëpinë e Alvaro Morata, sulmuesit të Atletico Madrid, teksa ai luante me përfaqësuesen e Spanjës, kriminelët kanë boshatisur së fundmi edhe banesat e Isco e Zidane, respektivisht mesfushorit dhe trajnerit të Real Madrid.

Sipas raportimeve të “AS”, që i referohet konkluzioneve të policisë spanjolle, sulmi është realizuar nga profesionistë të vërtetë. 

Policia e kryeqytetit spanjoll, e shqetësuar nga rrjedha që kanë marrë ngjarjet, ka këshilluar të gjithë futbollistët që të përdorin me kujdes rrjetet sociale, për të evituar furnizimin e hajdutëve me çdo detaj që mund të rezultojë në dobi të kriminelëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...