Neymari drejt rikthimit në Camp Nou - Bota Sot
Neymari drejt rikthimit në Camp Nou

Futboll

Neymari drejt rikthimit në Camp Nou

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 21:12
Neymar

Neymari mund të rikthehet te Barcelona gjatë afatit kalimtar të verës.

“Global Sport” raporton se Barça i ka nisur bisedimet me Parisin për brazilianin 27 vjeçar.

Raportohet se Barça është e gatshme të paguajë 100 milionë euro dhe në marrëveshje të përfshihet edhe ndonjë futbollist.

Dembele, Rakitiq dhe Umtitti, janë emrat e lojtarëve që mund të përfshihen në marrëveshjen mes klubeve.

Neymari u transferua te Parisi në vitin 2017 për 222 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat