Milan bën blerje tek Real Madridi - Bota Sot
Milan bën blerje tek Real Madridi

Futboll

Milan bën blerje tek Real Madridi

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 01:07
Paolo Maldini dhe Zvonimir Boban

Paolo Maldini dhe Zvonimir Boban do të udhëtojnë nesër në Madrid për tu takuar me përfaqësues të Realit.

Drejtuesit e Milanit do të shohin mundësi transferimi të ndonjë lojtari.

Një emër që po përmendet është ai i mesfushorit spanjoll, Dani Ceballos.

Image

22 vjeçari ka bërë 35 paraqitje me 13 herë kampionët e Evropës ku ka shënuar 5 gola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...