Selimi: Zyrtarizohet ndeshja mes Feronikelit dhe Milanit - Bota Sot
Selimi: Zyrtarizohet ndeshja mes Feronikelit dhe Milanit

Futboll

Selimi: Zyrtarizohet ndeshja mes Feronikelit dhe Milanit

Nga: K. G. Më: 20 qershor 2019 Në ora: 16:02
Naser Rama dhe Agron Selimi

Në faqen e tij, njeriu i futbollit Agron Selimi, ka konfirmuar se është zyrtarizuar sfida mes kampionit të Kosovës, Feronikelit nga Drenasi dhe skuadrës me renome Milanit, shtatë herë kampionit të Evropës. 

“Zyrtarizohet loja në mes KF Feronikelit vs AC Milan. Me 10 gusht 2019”, shkruan Selimi.

Prandaj, pritet që këtë informatë ta zyrtarizojë edhe kampionin e Kosovës, që do të ishte një miqësore e mirëseardhur aq me tepër një lajm i madh për sportin e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...