Koulibaly refuzon United, ja ku e mendon të ardhmen - Bota Sot
Koulibaly refuzon United, ja ku e mendon të ardhmen

Futboll

Koulibaly refuzon United, ja ku e mendon të ardhmen

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 11:23
Kalidou Koulibaly

Mbrojtësi i Napolit, Kalidou Koulibaly nuk beson që do të largohet nga klubi i tij këtë vërë.

Të dy ekipet angleze, City e United janë të interesuara për 28-vjeçarin, i cili po luan më kombëtaren e tij në Kupën e Afrikës.

Ai ka mohuar se  United e City i kanë bërë ofertë, mirëpo edhe nuk e ka lënë të sigurt qëndrimin tek Napoli.

“Nuk e di, besoj që do të qëndroj, qëllimi im tani është kupa e Afrikës”, tha ai.

“Të gjithë po flasin për mua, unë nuk dua të flas për të ardhmen, jam duke u munduar të bëjë më të mirën për kombëtaren time”, vazhdoi mbrojtësi.

Ai po ashtu tha se pasi të përfundoi Kupa e Afrikës, do të kthehem në Napoli dhe pastaj do shohim çfarë do të ndodh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...