Nuk ka konferencë për media për takimet preliminare - Bota Sot
Nuk ka konferencë për media për takimet preliminare

Futboll

Nuk ka konferencë për media për takimet preliminare

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 12:41
Së pari nga ora 15:00 do zhvillohet ndeshja, Tre Penne dhe Santa

Nesër (e martë) zhvillohen dy ndeshje të turneut preliminar të Champions League.

Së pari nga ora 15:00 do zhvillohet ndeshja, Tre Penne dhe Santa Coloma, kurse nga ora 20:45, do luaj Feronikeli dhe Linkol Red.

Por një ditë para këtyre ndeshjeve, skuadra organizatore Feronikeli ka njoftuar se para këtyre ndeshjeve nuk do ketë fare konferencë për media.

Konferencë për media për këto dy takime nuk do të ketë dhe për këtë kërkojmë mirëkuptimin e mediave, shkruan faqja zyrtare e Niklit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...