Fowler: Lingardit nuk i intereson - Bota Sot
Fowler: Lingardit nuk i intereson

Futboll

Fowler: Lingardit nuk i intereson

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 12:49
Robbie Fowler

Legjenda e Liverpoolit, Robbie Fowler i ka bërë pyetje komunitetit të United për mesfushorin e tyre, Jesse Lingard.

Fowler ka reaguar në videon e fundit që Lingardi e ka vendosur në Snapchat.

Ai tha për mediat angleze se Lingardi nuk e humb golin  sepse i duhet ta postojë në Instagram.

“Ai bën pasime të sakta sepse i duhet t’i postojë në Facebook e Twitter”, tha ai.

“Atij i duhet ndihmë kur është fjala për mediat sociale, sepse mesazhin qe po e vendos në këtë moment, po e bën atë të duket se nuk i intereson, dhe kjo është një gjë që fansat nuk e falin”, përfundoi legjenda e Liverpoolit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...