United tregon çmimin për Lukakun - Bota Sot
United tregon çmimin për Lukakun

Futboll

United tregon çmimin për Lukakun

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 15:43
Lukakun

Klubi anglez, Manchester United ka treguar çmimin për sulmuesin e tyre, Romelu Lukaku.

Lukaku nuk është i interesuar për të luajtur më shumë për ‘Djajtë e Kuq’, dhe pritet që të transferohet në Inter.

United kërkon 60 milionë euro për belgun.

Lukaku nuk ka treguar sezon të mirë te United sezonin e kaluar duke mos pasur shumë paraqitje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...