Bëhen të ditur çmimet e biletave për ndeshjen Prishtina - St Joseph’s - Bota Sot
Bëhen të ditur çmimet e biletave për ndeshjen Prishtina - St Joseph’s

Futboll

Bëhen të ditur çmimet e biletave për ndeshjen Prishtina - St Joseph’s

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 15:58

Skuadra e Prishtinës ka bërë të ditur çmimin e biletave për ndeshjen e parë parakualifikuese për në Europa League.

Biletat për ndeshjen e parë të raundit parakualifikues ndërmjet Prishtinës dhe St Joseph’s që zhvillohet të enjten më 27 qershor nga ora 20:45, do të dalin në shitje në ditën e ndeshjes përreth stadiumit.

Ja çmimet e biletave:

3 euro – tribuna veriore.

5 euro – tribuna lindore.

10 euro – tribuna perëndimore.

15 euro – tribuna VIP.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...