AC Milani i bën ofertë mesfushorit të Arsenalit - Bota Sot
AC Milani i bën ofertë mesfushorit të Arsenalit

Futboll

AC Milani i bën ofertë mesfushorit të Arsenalit

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 17:23
Torreiran

Milani janë duke u munduar që ta transferojnë ish-legjendën e Sampdorias dhe të Italisë në ekip si trajner.

Milani dëshiron që ta marrë Torreira si huazim për dy vjet dhe ta transferojë në ekip për 38 milionë euro.

Tash Arsenali janë duke biseduar me Torreiran, i cili është në kontratë me Arsenalin deri në vitin 2023. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...