Torres: Nuk u transferova në Real për këtë arsye - Bota Sot
Torres: Nuk u transferova në Real për këtë arsye

Futboll

Torres: Nuk u transferova në Real për këtë arsye

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 12:17
Fernando Torres

Ish-sulmuesi i Atletico Madridit, Fernando Torres ka thënë se kurrë nuk e ka menduar transferimin në Real.

“E lash shtëpinë time Atleticon, për të fituar disa trofe dhe disa arsye tjera”, tha ai, transmeton KosovaPress.

“E lash Liverpoolin për të shkuar në Chelsea prandaj po të transferohesha në Real do ta bëja këtë gjë, dhe këtë gjë nuk e pranoj”, përfundoi spanjolli.

Torres doli në pension javën e kaluar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat