Prishtina nuk ka probleme me lëndime - Bota Sot
Prishtina nuk ka probleme me lëndime

Futboll

Prishtina nuk ka probleme me lëndime

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 14:27
Prishtina nuk ka probleme me lëndime

Pas qëndrimit disa ditor në përgatitjet e Pejës, FC Prishtina iu është rikthyer seancave stërvitore në fushën e 2 Korrikut në Prishtinë.

Skuadra nuk ka probleme me lëndime, megjithëse Khalid iu është bashkuar sot grupit dhe duket se ngadalë ka filluar të marrë vetën pas një lëndimi që ka trashëguar nga kampionati, ndërsa Januzi për shkak moslicencimit po punon anash grupit për synim të jetë sa më i gatshëm për raundin e parë duke e harruar tashmë një zgjatje të vogël muskulore që kishte në fillim të përgatitjeve. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat