“Largohem nga Barça, por qëndroj në Spanjë” - Bota Sot
“Largohem nga Barça, por qëndroj në Spanjë”

Futboll

“Largohem nga Barça, por qëndroj në Spanjë”

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 15:17
Denis Suarez

Në rikthim te Barcelona pas huazimit jo me fat te Arsenal, Denis Suarez nuk do të qëndrojë me ekipin blaugrana.

Mesfushori i ri spanjoll, i joshur në të kaluarën edhe nga skuadra italiane, në fakt ka folur me mediat spanjolle në lidhje me të ardhmen e tij.

“Do të largohem nga Barcelona dhe Celta Vigo është një opsion. Jam i bindur se një ditë do të luaj te Celta, por nuk e di se kur do të ndodhë. Kam oferta edhe nga klube të huaja, por i jap prioritet futbollit spanjoll”, u shpreh mesfushori 25-vjeçar, në gjurmët e të cilit është edhe Sevilla.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...