Neville: United nuk i nevojitet Pogba - Bota Sot
Neville: United nuk i nevojitet Pogba

Futboll

Neville: United nuk i nevojitet Pogba

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 16:44
Paol Pogba

Ish lojtari i Manchester United i ka dhënë këshillë trajnerit të Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer për mesfushorin e tyre, Paul Pogba.

Për Pogban janë të interesuar Real Madridi dhe Juventusi, transmeton KosovaPress.

“United-it nuk i nevojitet asnjë lojtar i cili nuk dëshiron që të qëndrojë, United janë ekip më i mirë kur luan Pogba, por nëse ai nuk dëshiron të qëndrojë atëherë ai duhet të jetë i lirë të largohet”, ka thënë Neville.

“Për Unitedin është vetëm një çështje kohe para se ai te largohet, prandaj United i duhet që të gjej lojtarin rezervë”, përfundoi ai.

Lojtar tjetër i cili do largohet nga United është edhe Romelu Lukaku i cili pritet të transferohet në Inter. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...