Valon Behrami firmos për ekipin e ri - Bota Sot
Valon Behrami firmos për ekipin e ri

Futboll

Valon Behrami firmos për ekipin e ri

Nga: K. Goca Më: 2 korrik 2019 Në ora: 14:39
Valon Behrami firmos për ekipin e ri

Futbollisti Valon Behrami largohet nga Udinese dhe firmos edhe zyrtarisht për skuadrën e Superligës së Zvicrës, Sioni.

“Valon Behrami (34) ka nënshkruar për dy vite me Sionin”, bëhet e ditur nga gazeta zvicerane “Blick”.   

Gjatë nënshkrimit të kontratës ka qenë i pranishëm edhe presidenti i klubit Christian Constantin.

Ish reprezentuesi i Zvicrës i bashkohet ekipit Sionit, me të cilën kanë synime të mëdha në edicionin e ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...