Milan dhe Roma vazhdojnë luftën për yllin francez - Bota Sot
Milan dhe Roma vazhdojnë luftën për yllin francez

Futboll

Milan dhe Roma vazhdojnë luftën për yllin francez

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 10:08
Jordan Veretout

Dy klubet e mëdha italiane janë vënë pas francezit Veretout.

Ac Milan dhe Roma janë duke vazhduar luftën për të nënshkruar me Jordan Veretout këtë verë, edhe pse mesfushori i është bashkuar Fiorentinë në parapërgatitjet për sezonin e ardhshëm.

Sipas medieve italiane Milan janë në pole pozicion për të nënshkruar me francezin, edhe pse Napoli është gjithashtu i interesuar, por nuk ndonjë përparim në këtë lëvizje.

Fiorentina e ka ftuar lojtarin në përgatitje për sezonin e ardhshëm, por e ardhmja e Veretout do të vendoset në ditët e ardhshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...