Tjetër largim nga Vushtrria - Bota Sot
Tjetër largim nga Vushtrria

Futboll

Tjetër largim nga Vushtrria

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 12:16
Foto

Lajmi i radhës nga kampioni i Ligës së Parë, Vushtrria, ka të bëjë me divorc.

Është mbrojtësi, Leutrim Kadriu, i cili ka konfirmuar ndarjen me klubin e rikthyer në Superligë.

“Pas 1 vite tek FC Vushtrria, më nuk do jem pjesë e këtij klubi. Falënderoj kryesinë e klubit, shtabin teknik, futbollistët dhe tifozët Forca për bashkëpunimin që patëm, iu uroj suksese të mëtutjeshme!”, ka shkruar Kadriu në Facebook.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...