Tifozët e Barcelonës në ‘qiell’, Parisi e konfirmon që Neymar mund të largohet - Bota Sot
Tifozët e Barcelonës në ‘qiell’, Parisi e konfirmon që Neymar mund të largohet

Futboll

Tifozët e Barcelonës në ‘qiell’, Parisi e konfirmon që Neymar mund të largohet

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 06:46
Neymar

Drejtori i PSG-së, Leonardo në një intervistë ka konfirmuar se ekziston mundësia që Neymar të largohet nga gjiganti francez.

“Neymar mund ta lë PSG, nëse ka ndonjë ofertë që i përshtatet të gjithëve. Por deri më tani nuk e dimë nëse dikush dëshiron ta blej atë ose në çfarë çmimi. E gjitha kjo nuk bëhet brenda një dite, kjo është e sigurt. “, tha ai fillimisht.

“Po kam folur me Neymar dhe përfaqësuesit e tij dhe të gjithë e dinë çdo gjë, pozicioni është i qartë i të gjithë pjesëmarrësve por një gjë është e qartë, ai ende ka kontratë tre vjeç me ne. Përderisa ne nuk kemi ndonjë ofertë ne nuk mund të diskutojmë asgjë.”, shtoi Leonardo.

“A e ka shprehur Neymar dëshirën për tu larguar? Është e qartë për të gjithë. Por në futboll,  një gjë është sot, tjetër gjë është nesër.”, përfundoi ai.

Neymar nuk është paraqitur sot në stërvitjen e klubit francez, duke rritur dyshimet se ai është pranë largimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...