Evertoni kërcënon klubet për Malcomin - Bota Sot
Evertoni kërcënon klubet për Malcomin

Futboll

Evertoni kërcënon klubet për Malcomin

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 11:54
Malcom

Evertoni ka shfaqur interesim për sulmuesin e Barcelonës, Malcom.

Sulmuesi i Barcelonës ka luajtur vetëm gjashtë lojë që prej transferimit të tij nga Bordeaux verën e kaluar.

Arsenali dhe PSG janë të interesuar për të transferuar brazilianin.

Evertoni është gati të paguaj 31.5 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...