Çka po ndodhë me Xherdan Shaqirin? Flet Klopp! - Bota Sot
Çka po ndodhë me Xherdan Shaqirin? Flet Klopp!

Futboll

Çka po ndodhë me Xherdan Shaqirin? Flet Klopp!

Nga: K. G. Më: 9 korrik 2019 Në ora: 12:23
Çka po ndodhë me Xherdan Shaqirin? Flet Klopp!

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka konfirmuar se Xherdan Shaqiri po përballet ende me një lëndim.

Shaqa ishte lënduar gjatë ndeshjes me kombëtaren e Zvicrës kundër Anglisë e cila u zhvillua me 9 qershor.

“Shaqa është ende i lënduar nga ekipi kombëtar dhe do të duhet edhe një kohë derisa të kthehet përsëri”, tha Klopp për Liverpoolfc.com.

Kështu që Shaqa do të mungojë edhe për një kohë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...