Ja lista e futbollistëve të Milanit që vijnë në Kosovë - Bota Sot
Ja lista e futbollistëve të Milanit që vijnë në Kosovë

Futboll

Ja lista e futbollistëve të Milanit që vijnë në Kosovë

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 14:57
Ja lista e futbollistëve të Milanit që vijnë në Kosovë

Milani do të vijë në Kosovë për një ndeshje miqësore që do të zhvillohet ndaj Feronikelit.

Ajo që është komentuar gjerësisht është padyshim çmimi jo normal i biletave, teksa më e ulta do të kushtoj 35 euro.

Megjithatë gjërat nisin të bëhen më llogjike, pasi kuqezinjtë do të vijnë me ekipin e parë. “Ac Milan News” ka publikuar edhe gjithë listën e plotë me futbollistët që do të luajnë në “Fadil Vokrri”.

Atje gjenden të gjithë yjet e kësaj skuadre aktualisht, ku sigurisht vëmendja më e madhe është për të parë më nga afër Piatekun dhe Donarumën. Shqiperia.ch.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...