Aro Muriç tregon aftësi të jashtëzakonshme në stërvitjen e parë, skuadra poston video - Bota Sot
Aro Muriç tregon aftësi të jashtëzakonshme në stërvitjen e parë, skuadra poston video

Futboll

Aro Muriç tregon aftësi të jashtëzakonshme në stërvitjen e parë, skuadra poston video

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 19:59
Aro Muriç

Arijanet Muriçi ka kompletuar transferimin e tij në formë huazimi te skuadra e Championship, Nottingham Forest.

Portieri i Kosovës sot ka zhvilluar stërvitjen e parë me dy herë fituesit e Ligës së Kampionëve.

Skuadra e re ka mbetur e befasuar nga paraqitja e mirë e 20 vjeçarit.

Kujtojmë se Guardiola nuk ka pranuar ta shesë Muricin dhe ka kërkuar vetëm një huazim të thjeshtë që ai të rritet në aspektin profesional.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...