Efekti domino mund të çojë yllin e Man United tek Juventus - Bota Sot
Efekti domino mund të çojë yllin e Man United tek Juventus

Futboll

Efekti domino mund të çojë yllin e Man United tek Juventus

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 18:31
Matteo Darmian

Një efekt domino në tregun europian për mbrojtësit e djathtë mund të rikthejë Matteo Darmian në Serie A, tek Juventus. 

Darmian është përfolur prej shumë kohësh për një transferim te bardhezinjtë dhe tani Globo Esporte pretendon se Dani Alves mund të shkojë te Manchester City.

Ribashkimi i brazilianit me Pep Guardiola-n mund t’i japë rrugë Cancelo-s te Barcelona. 

Nëse këto dy transferime ndodhin, atëherë Darmian duket i destinuar për tek Juventus. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...