Liria përforcon radhët  - Bota Sot
Liria përforcon radhët 

Futboll

Liria përforcon radhët 

Nga: K. G. Më: 12 korrik 2019 Në ora: 15:23
Korab Hasani me të bardha

Skuadra e futbollit Liria nga Prizreni është në kërkim të lojtarëve cilësor, me qëllim që të jetë sa më e fortë për edicionin e ri në Ligën e Parë të Kosovës.

Prizrenasit janë përforcuar me një mesfushor dhe sulmues. “Korab Hasani, mesfushor dhe Jurgen Gjini, qendërsulmues, janë përforcimet të reja”, njoftohet nga FC Liria.

Synimi i Lirisë është që të rikthehen në elitë.

Ata besojnë e shpresojnë  se do të arrijnë qëllimin me kryetrajnerin e ri Samuel Nikaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...