Liverpooli me diçka të veçantë për Shaqirin - Bota Sot
Liverpooli me diçka të veçantë për Shaqirin

Futboll

Liverpooli me diçka të veçantë për Shaqirin

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 16:56
Liverppoli me diçka të veçantë për Shaqirin

Sot, para një vit, futbollisti Xherdan Shaqiri zyrtarisht u bë lojtar i Liverpoolit.

Transferimi i tij ndodhi nga skuadra e Stoke Cityt, për të nënshkruar për pesë vitet e ardhshme.

Shaqiri me fanellën e Liverpoolit ka arritur që edicionin e kaluar të fitojë Ligën e Kampionëve dhe ishte afër edhe titullit në Angli.

Sot, faqja zyrtare e Liverpoolit në twitter ia ka kushtuar atij një video me gjashtë golat e realizuara sezonin e kaluar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...