Para ndeshjes në 'Fadil Vokrri', 3000 bileta falas - Bota Sot
Para ndeshjes në 'Fadil Vokrri', 3000 bileta falas

Futboll

Para ndeshjes në 'Fadil Vokrri', 3000 bileta falas

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 12:26
Para ndeshjes në

Feronikeli nga Drenasi e pret skuadrën nga Uellsi, The New Saints (TNS), për ta zhvilluar ndeshjen e kthimit në “Fadil Vokrri”, në kryeqytet.

Ndeshja do të zhvillohet të martën, me fillim prej orës 20:45.

Biletat për ndeshjen, Feronikeli – The New Saints, do të dalin në shitje të hënën, prej orës 10:00 – 18:00.

Këto janë pikat e shitjes së biletave:

Prishtinë: Dy pika, në stadiumin “Fadil Vokrri”

Drenas: Një pikë në sheshin “Fehmi Lladrovci” dhe një pikë në “Restaurant Dijamant”

Komoran: Një pikë në “Restaurant Dijamant”

Çmimet e biletave janë këto:

Veri dhe Jug: 3 Euro

Lindje: 5 Euro

Perëndim: 10 Euro

VIP: 15 Euro

Presidenti i Feronikelit, z.Naser Ramaj, ka vendosur që të dhurojë 3000 bileta falas, për të gjithë ata që duan të jenë në stadium.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...