Sot vlen 80 mln euro, ish-presidenti i lavdishëm: Falë meje luan te Fiorentina! - Bota Sot
Sot vlen 80 mln euro, ish-presidenti i lavdishëm: Falë meje luan te Fiorentina!

Futboll

Sot vlen 80 mln euro, ish-presidenti i lavdishëm: Falë meje luan te Fiorentina!

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 18:34
Vittorio Ceçhi Gori

Rikthehet në skenë Vittorio Ceçhi Gori, ish-presidenti i lavdishëm i Fiorentinas në kohët e arta, me Batistuta, Edmundo dhe Enrico Chiesa.

Pikërisht në sajë të babait, edhe i biri luan sot në Firence, sipas ish-padronit, që për mediat tha:

"Federico luan te Fiorentina falë meje... Ai veshi këtë fanellë sepse i ati këtu ka shkruar histori dhe ai që e mori në Firence isha unë".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat