Ky është plani i Solskjaer për Martial e Rashford - Bota Sot
Ky është plani i Solskjaer për Martial e Rashford

Futboll

Ky është plani i Solskjaer për Martial e Rashford

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 12:55
Anthony Martialin dhe Marcus Rashford

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka plan për t’iu ndërruar vendin Anthony Martialin dhe Marcus Rashford.

Me “Djajtë e Kuq” që me shumë mundësi do e humbasin Romelu Lukaku këtë verë, të dy të rinjtë do të kenë në dorë sulmin e United.

“Besoj që do t’iu ndërroj vendet, për mua është mirë që të kem dy lojtarë që mund të ndërrojnë anën. Nuk besoj që mund t’i vendos të dytë në një pozicion, sepse ata janë lojtarë të mirë që mund të shohin hapësirën”, ka thënë Solskjaer.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...