Liria nuk ndalet, përforcohet me Selacin - Bota Sot
Liria nuk ndalet, përforcohet me Selacin

Futboll

Liria nuk ndalet, përforcohet me Selacin

Nga: K. G. Më: 18 korrik 2019 Në ora: 13:44
Liria nuk ndalet, përforcohet me Selacin

Skuadra me renome Liria nga Prizreni nuk ndalet me përforcime, ka sjellë një portier cilësor në petkun e tyre. 

“Elidon Selaci (Kamza) vjen si përforcim nga Superiorja e Shqipërisë dhe do të mbrojë portën tonë për sezonin 2019/2020”, bëhet e ditur nga Liria.

Synimi i prizrenasve është që të rikthehen në elitën e futbollit të Kosovës.

Para pak ditëve kryetrajner të ri e emëruan Samuel Nikaj, i cili është specialist për t’i ngritur skuadra në rangun më të lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...