Tuchel: Na nevojitet numri 6 - Bota Sot
Tuchel: Na nevojitet numri 6

Futboll

Tuchel: Na nevojitet numri 6

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 16:22
Tuchel: Na nevojitet numri 6

Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel, ka folur transferimin e mundshëm së mesfushorit të Evertonit, Idrissa Gueye.

Shefi i PSG-së, Leonardo është në bisedime me Evertonin për ta transferuar senegalezin për 30 milionë euro.

Përgjigjja e tij pritet të tregohet sot pasi të përfundojë finalja e kombeve së Afrikës mes Senegalit dhe Algjerisë.

“Nuk dua të flas me emra, por na nevojitet një tjetër numër 6”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...