Hysaj vendos për të ardhmen - Bota Sot
Hysaj vendos për të ardhmen

Futboll

Hysaj vendos për të ardhmen

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 14:53
Hysaj vendos për të ardhmen

Ndryshojnë të gjitha planet për Elseid Hysajn, mbrojtësin e Kombëtares shqiptare.

Prej shumë javësh flitet për një largim të shqiptarit nga Napoli, por tashmë Hysaj kërkon të qëndrojë te klubi partenopei.

Siç raporton “Corriere Dello Sport”, ai është duke vlerësuar mundësinë e qëndrimit te skuadra e drejtuar nga Karlo Ançeloti.

Edhe pse konkurrenca është e madhe në krahun e Hysajt, ai kërkon që të përballet me këtë situatë dhe të bindë trajnerin italian.

Kjo media raporton gjithashtu se për shqiptarin, Roma dhe Totenhemi janë të interesuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...