Messi harron Barcelonën, relaksohet me bashkëshorten në Karaibe - Bota Sot
Messi harron Barcelonën, relaksohet me bashkëshorten në Karaibe

Futboll

Messi harron Barcelonën, relaksohet me bashkëshorten në Karaibe

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 23:30
Foto

Në pritje të nisjes së sezonit me Barcelonën Leo Messi po shijon pushimet verore në një ishull të Karaibeve, pas zhgënjimit që mori në "Copa America".

I shoqëruar nga bashkëshortja dhe tre fëmijët, ka zgjedhur të pushojë në një resort spektakolar në Antigua dhe Barbuda.

Gjatë ditëve që janë zhvendosur në Karaibe, si Leo dhe Antonela nuk kanë hezituar të ndajnë me pasuesit e tyre disa imazhe të udhëtimit.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat