Mediat në Spanjë: Befasi, Juventusi gati ofertën për Neymar - Bota Sot
Mediat në Spanjë: Befasi, Juventusi gati ofertën për Neymar

Futboll

Mediat në Spanjë: Befasi, Juventusi gati ofertën për Neymar

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 17:51
Neymar Jr.

Gjiganti i Serie A, Juventus, raportohet se është duke përgatitur një mega ofertë për Paris Saint-Germain, për ta transferuars gjatë kësaj vere Neymar

Sipas Mundo Deportivo, Juve tashmë është duke e përgatitur këtë ofertë për brazilianin, madje për shërbimet e tij ata do të japin edhe Paulo Dybala dhe Blaise Matuidi.

Për këtë ofertë thuhet se është caktuar një takim me Pini Zahavi nga PSG në Paris këto ditë.

Drejtori sportiv i Juves, Fabio Paraitici është kthyer në tali pas ndeshjes miqësore parasezonale me Spurs, kurse Neymar tashmë ka shprehur dëshirën e tij për t’u larguar nga PSG. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...