Interi mposht PSG-në - Bota Sot
Interi mposht PSG-në

Futboll

Interi mposht PSG-në

Më: 27 korrik 2019 Në ora: 16:34
Foto nga ndeshja

Paris Saint Germain dhe Inter u përballën midis tyre në një ndeshje miqësore.

Skuadra italiane arriti të fitonte miqësoren kundër PSG pas ekzekutimit të penalltive.

Koha e rregullt e ndeshjes mes Interit dhe kampionëve të Ligue 1, ka përfunduar 1:1.

Skuadra nga kryeqyteti francez kaloi e para në epërsi, kur shënoi në minutën e 41’,me anë të Thilo Kehrer.

Inter nuk u dorëzua deri në fund, dhe arriti të barazonte në minutën e 90’, përmes sulmuesit Samuel Longo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...