Portieri shqiptar ia shpëton jetën një femrës së Kosovës - Bota Sot
Portieri shqiptar ia shpëton jetën një femrës së Kosovës

Futboll

Portieri shqiptar ia shpëton jetën një femrës së Kosovës

Më: 3 gusht 2019 Në ora: 18:15
Portieri shqiptar shpëton një femër të Kosovës nga vdekja!

Portieri shqiptar ia shpëton jetën një femrës së Kosovës! Një tjetër pushuese nga Kosova është shpëtuar këtë të shtunë nga portieri i Vllaznisë së Shkodrës, Eldi Hasani, në Velipojë.

Sipas informacioneve të Korrierit, Eldi Hasani, është bërë edhe këtë herë protagonist, duke shpëtuar kosovaren E.V., 54-vjeçare, e cila ka shfaqur vështirësi në det.

Pas dhënies së ndihmës së parë nga vrojtuesi i plazhit, ka ardhur ambulanca dhe eshte bere e mundur transportimi drejt qendres shendetsore per nje ndihme me te specializuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...