Bayerni sytë kah Ziyech - Bota Sot
Bayerni sytë kah Ziyech

Futboll

Bayerni sytë kah Ziyech

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 12:09
Ziyech

Bayern Munich ka filluar të interesohet për yllin e Ajax-it, Hakim Ziyech.

Sulmuesi me prejardhje nga Moraco, me herët ka qenë i lidhur me një lëvizje te Arsenali, mirëpo “topçinjtë” kanë transferuar sulmuesin e Lilles, Nicolas Pepe para dy ditëve dhe nuk i nevojitet ndonjë sulmues tjetër.

Ziyech shënoi 21 gola dhe bëri 24 asistime në 49 paraqitjet e tij në të gjitha garat këtë sezon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...