Mazrekaj: Kam marr vendimin më të vështirë në jetën time - Bota Sot
Mazrekaj: Kam marr vendimin më të vështirë në jetën time

Futboll

Mazrekaj: Kam marr vendimin më të vështirë në jetën time

Nga: K. G. Më: 6 gusht 2019 Në ora: 13:10
Mazrekaj: Kam marr vendimin më të vështirë në jetën time

Mentor Mazrekaj, prej futbollistëve më të mirë në vendin tonë, merr një vendim të papritur!
“Kam marr vendimin më të vështirë deri me tani në jetën time, nga sot kam vendosur mos te luaj më futboll. 

Mos profesionalizmi i duhur, gabimet e shumta në karrierë si dhe lëndimet me shtyn të marr këtë vendim.

I falënderoj të gjithë ata që ju ka pëlqyer loja ime dhe janë arkëtuar me lojën time, i falënderoj edhe ata që s’ju ka pëlqyer loja ime. 

Me respekt. ju falënderoj për çdo emocion që kemi kaluar së bashku”, shkruan Mazrekaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...