Higuain vazhdon ta refuzojë Romen - Bota Sot
Higuain vazhdon ta refuzojë Romen

Futboll

Higuain vazhdon ta refuzojë Romen

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 14:24
Higuain

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain nuk po pranon që të luaj për Romën.

“Zonja e Vjetër” është duke u munduar ta shesë argjentinasin, pasi janë të interesuar për të transferuar në ekip sulmuesin e Manchester United, Romelu Lukaku.

Higuain po kërkon që qëndroi në Torino dhe të luftoi për një vend në ekipin startues.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat