Çfarë po ngjan me Sanen? - Bota Sot
Çfarë po ngjan me Sanen?

Futboll

Çfarë po ngjan me Sanen?

Më: 8 gusht 2019 Në ora: 19:15
Çfarë po ngjan me Sanen?

Ndalesë e gjatë për Leroy Sane. Me një komunikatë në faqen zyrtare klubi i Manchester City-t ka bërë me dije se lojtari i përfaqësueses gjermane në sfidën e Community Shield ndaj ka këputur ligamentin e kryqëzuar të gjurit të djathtë dhe do të duhet t’i nënshtrohet një operacioni.

Ndërhyrja kirurgjikale është parashikuar për javën e ardhshme. Sipas të gjitha gjasave Sane-së do t’i duhet të qëndrojë rreth 6 muaj jashtë fushave të futbollit dhe me këtë dëmtim të rëndë që ka pësuar sulmuesi anësor, me 99% të mundësive do të dështojë edhe transferimi i tij te Bayern Munih në këtë afat kalimtar veror edhe pse akordi verbal mes palëve para dëmtimit të Sane ishte arritur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...